wyniki – tabele

Wyniki chorzowskiej amatorskiej ligi badmintona

Wyniki II edycji  2019r.

data kolejka Zawodnik 1Zawodnik 2wynik
04-04-2019XIAdam MatejaAndrzej Noga0-2
Aleksander SerafińskiJacek O.2-0
Marek OtteAdam Mateja1-2
Adam MatejaIgor Szczeponik2-0
Artur ZwierzyńskiMarek Otte2-0
Aleksander SerafińskiPatryk Poks0-2
Marek OtteAndrzej Noga0-2
Andrzej NogaArtur Zwierzyński1-2
Artur ZwierzyńskiAdam Mateja2-0
Aleksander SerafińskiTomasz Skrzypek0-2
Patryk PoksTomasz Skrzypek2-0
Patryk PoksJacek O.2-0
Tomasz SkrzypekJacek O.2-0

Zwycięzcą  I edycji ChLb został Tomasz Skrzypek – gratulujemy!!!

Wyniki I edycji 2018/2019r.

data kolejka Zawodnik 1Zawodnik 2wynik
24-01-2019XAdam MatejaTomek Skrzypek2-0
Adam MatejaJacek O.2-0
Tomek DrendaJacek O.1-2
Adam MatejaIgor Szczeponik2-0
Artur ZwierzyńskiTomek Skrzypek0-2
Tomek SkrzypekMarek Otte2-0
Marek OtteAndrzej Noga0-2
Andrzej NogaArtur Zwierzyński0-2

data kolejka Zawodnik 1Zawodnik 2wynik
17-01-2019IXIgor SzczeponikTomek Skrzypek0-2
Marek OtteJacek O.2-0
Jacek O.Igor Szczeponik2-1
Tomek SkrzypekArtur Zwierzyński2-0
Artur ZwierzyńskiIgor Szczeponik2-1
Tomek DrendaIgor Szczeponik2-1
Marek OtteTomek Drenda2-0
Marek OtteAdam Mateja2-1
Adam MatejaArtur Krawczyk2-0
Jacek O.Tomek Drenda1-2

data kolejka Zawodnik 1Zawodnik 2wynik
10-01-2019VIIIAndrzej NogaTomek Skrzypek0-2
Marek OtteJacek O.0-2
Jacek O.Artur Krawczyk0-2
Jacek O.Igor Szczeponik2-0
Adam MatejaAndrzej Noga0-2
Andrzej NogaArtur Zwierzyński2-1
Jacek O.Artur Krawczyk0-2
Adam MatejaTomek Skrzypek0-2
Tomek SkrzypekArtur Zwierzyński2-0
Marek OtteIgor Szczeponik2-0
Marek OtteTomek Drenda2-0
Marek OtteArtur Krawczyk1-1
Igor SzczeponikArtur Krawczyk0-2
Tomek DrendaArtur Krawczyk1-2
Jacek O.Tomek Drenda1-2

data kolejka Zawodnik 1Zawodnik 2wynik
03-01-2019VIIIgor SzczeponikTomek Skrzypek0-2
Marek OtteJacek Grycman0-2
Jacek O.Adam Mateja0-2
Andrzej NogaTomek Skrzypek2-0
Adam MatejaIgor Szczeponik2-0
Adam MatejaMarek Otte0-2
Jacek GrycmanJacek O.2-0
Andrzej NogaIgor Szczeponik2-0
Tomek SkrzypekJacek Grycman1-2
Jacek O.Marek Otte0-2
Andrzej NogaAdam Mateja2-0
Igor SzczeponikJacek Grycman0-2

data kolejka Zawodnik 1Zawodnik 2wynik
13-12-2018VIAndrzej NogaTomek Skrzypek1-2
Marek OtteArtur Krawczyk0-2
Jacek O.Artur Krawczyk0-2
Jacek O.Marek Otte2-0
Marek OtteArtur Zwierzyński0-2
Andrzej NogaMarek Otte2-1
Artur ZwierzyńskiJacek O.2-0
Adam MatejaArtur Krawczyk2-1
Tomek SkrzypekJacek Grycman0-2
Tomek SkrzypekAdam Mateja2-0
Andrzej NogaAdam Mateja2-0
Andrzej NogaJacek Grycman2-1
Jacek GrycmanAdam Mateja2-0

data kolejka Zawodnik 1Zawodnik 2wynik
06-12-2018VArtur KrawczykArtur Zwierzyński0-2
Tomek SkrzypekAdam Mateja2-0
Adam MatejaJacek O.2-0
Artur ZwierzyńskiJacek O.2-1
Tomek SkrzypekArtur Krawczyk2-1
Artur KrawczykJacek O.2-0
Adam MatejaArtur Zwierzyński2-1
Jacek O.Tomek Skrzypek0-2
Adam MatejaArtur Krawczyk2-0
Tomek SkrzypekArtur Zwierzyński2-0

data kolejka Zawodnik 1Zawodnik 2wynik
29-11-2018IVAndrzej NogaTomek Skrzypek2-0
Marek OtteAdam Mateja2-0
Jacek O.Artur Krawczyk0-2
Jacek O.Waldemar Fołta2-0
Waldemar FołtaAndrzej Noga0-2
Andrzej NogaMarek Otte2-1
Jacek O.Krzysztof Szablowski2-0
Adam MatejaArtur Krawczyk2-1
Tomek SkrzypekArtur Krawczyk2-0
Tomek SkrzypekWaldemar Fołta2-0
Andrzej NogaAdam Mateja2-0
Krzysztof SzablowskiWaldemar Fołta2-0
Krzysztof SzablowskiTomek Skrzypek0-2
Marek OtteJacek O.2-1
Krzysztof SzablowskiArtur Krawczyk0-2

data kolejka Zawodnik 1Zawodnik 2wynik
22-11-2018IIITomek SkrzypekAndrzej Noga2-0
Igor SzczeponikJacek O.2-0
Adam MatejaArtur Krawczyk0-2
Artur KrawczykIgor Szczeponik2-0
Adam MatejaTomek Skrzypek1-2
Andrzej NogaArtur Krawczyk2-0
Andrzej NogaIgor Szczeponik0-2
Tomek SkrzypekArtur Krawczyk1-2
Adam MatejaJacek O.2-0
Andrzej NogaJacek O.2-0

data kolejka Zawodnik 1Zawodnik 2wynik
15-11-2018IITomek SkrzypekIgor Szczeponik2-1
Igor SzczeponikAndrzej Noga0-2
Igor SzczeponikKrzysztof Szabłowski2-0
Tomek SkrzypekAndrzej Noga0-2
Tomek SkrzypekKrzysztof Szabłowski2-0
Adam MatejaMarek Otte0-2
Adam MatejaJacek O.2-0
Adam MatejaArtur Krawczyk1-2
Marek OtteJacek O.2-0
Marek OtteArtur Krawczyk2-0
Jacek O.Artur Krawczyk0-2

data kolejka Zawodnik 1Zawodnik 2wynik
08-11-2018ITomek DrendaWaldemar Fołta2-0
Tomek DrendaIgor Szczeponik2-0
Tomek DrendaTomek Skrzypek0-2
Tomek DrendaMarek Otte1-2
Waldemar FołtaIgor Szczeponik0-2
Waldemar FołtaTomek Skrzypek0-2
Waldemar FołtaMarek Otte0-2
Igor SzczeponikTomek Skrzypek0-2
Igor SzczeponikMarek Otte1-2
Tomek SkrzypekMarek Otte2-0
Andrzej NogaJacek O.2-0
Andrzej NogaAdam Mateja2-0
Adam MatejaArtur Krawczyk2-1
Andrzej NogaArtur Krawczyk2-0
Jacek O.Adam Mateja0-2
Jacek O.Artur Krawczyk0-2